Dropbox برای سازمان‌ها دو ابزار جدید ارائه کرد

پست‌های الکترونیکی همواره یکی از تهدیدهای سایبری برای سازمان‌ها محسوب شده‌اند.
اما شرکت ارائه‌دهنده خدمات پردازش ابری Dropbox دو قابلیت جدید به محصول ویژه خود برای سازمان‌ها اضافه کرد که این مشکل را از میان برمی‌دارد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از پی‌سی‌ورلد، یکی از این قابلیت‌ها برای کامنت گذاری در فایل‌ها ارائه شده است و ابزار دیگر نیز با نام Dropbox Badge شناخته می‌شود.

قابلیت جدید Dropbox for Business در زمینه ارائه کامنت امکان گفت‌وگوی مستقیم در فضایی که فایل‌ها به اشتراک گذاشته شده‌اند را فراهم می‌کند تا افراد بتوانند در این زمینه نظرات خود را انتقال دهند.

به طور ویژه، افرادی که به فایل‌های به اشتراک گذاشته شده دسترسی دارند می‌توانند در کنار صفحه خود این گفت‌وگو را به آسانی انجام دهند.

در این قابلیت افراد می‌توانند به صورت عمومی کامنت بگذارند یا آنکه با درج علامت @ در ابتدای جمله و سپس وارد کردن آدرس ایمیل فرد مورد نظر، کامنت را به صورت اختصاصی به او ارسال کنند.

ابزار Dropbox Badge نیز بر فایل‌های ایجاد شده مبتنی بر مجموعه نرم‌افزاری Office مایکروسافت تاکید دارد و راهی را در اختیار کاربران سازمانی قرار می‌دهد تا فایل خود را رها نکنند یا پس از ویرایش نهایی نیازی به ارسال آن نباشد.

با این ابزار کاربرانی که از فایل‌های به اشتراک گذاشته شده Office در رایانه‌های شخصی استفاده می‌کنند، تنها با چند کلیک می‌توانند آن را ویرایش کنند تا نتیجه نهایی در اختیار دیگر افراد هم قرار بگیرد.